Головна  →  Новини  →  1 листопада 2018

Роботу Контактного центру міста Києва проінспектував Загуменний Дмитро Миколайович

Роботу Контактного центру міста Києва проінспектував Загуменний Дмитро Миколайович

У четвер, 1 листопада, роботу Контактного центру міста Києва проінспектував новий керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Загуменний Дмитро Миколайович.

Екскурсію Контактним центром провела директор Лариса Жукова, яка ознайомила з роботою кожного відділу. Особливу увагу було приділено відділу прийому звернень, де детально продемонстрували весь цикл роботи зі зверненням, від прийому та реєстрації до здійснення зворотного зв’язку.

Дмитро Миколайович ознайомився з основними принципами та напрямками роботи Центру, його структурою, змістом і обсягом виконуваної роботи. Зокрема, щоб краще зрозуміти проблемні питання киян та як вони вирішуються, керівник апарату здійснив вихідний дзвінок заявниці за конкретним зверненням, що стосувалося актуального сьогодні питання – підключення опалення. За результатами спілкуванння заявниця підтвердила його виконання.

Варто зазначити, що основними темами, що порушують громадяни, є житлове господарство – 61,9 %, транспорт – 4,3 %, соціальне забезпечення – 1,3%, медицина – 1% та інші. Дмитро Загуменний зазначив, що ефективність роботи установи сьогодні перебуває на високому рівні, але є і моменти, які потребують вдосконалення.

«З початку 2018 року Контактний центр вже прийняв майже мільйон телефонних дзвінків від киян. Це питання щодо різних сфер міського господарства. Люди звертаються, бо вони реально відчувають, що завдяки Контактному центру вирішуються їхні поточні питання», – заявив керівник апарату КМДА.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень