ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

У центрі столиці розпочинається підготовка до новорічного проекту «Країна Північного сяйва»

Для змістовного дозвілля киян та гостей столиці під час новорічних і різдвяних свят у Києві розпочинається підготовка до масштабного культурно-мистецького проекту «Країна Північного сяйва» із затишною атмосферою європейського зимового містечка, розвагами та яскравими інсталяціями. Уже із 24 листопада на локаціях проведення святкових заходів розпочнеться монтаж тимчасових об’єктів, конструкцій та обладнання проекту. У зв’язку із цим передбачено обмеження руху транспорту уздовж Володимирського проїзду правої смуги у напрямку руху до Михайлівської площі із 24 листопада 2018 року до 24 січня 2019-го. Також у зазначений період заборонять рух усіх видів транспорту уздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

Читати даліКаз

У столиці 6-11 листопада триватимуть сезонні ярмарки

За сприяння Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій у столиці відбудуться сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА. З адресами ярмарок Ви можете ознайомитися за посиланням.

Читати далі

Можливі зміни у роботі метрополітену 11 листопада

11 листопада, у зв’язку із проведенням на НСК «Олімпійський» матчу між «Динамо» та «Маріуполь», можливі зміни у роботі метро. Так, після закінчення гри, для належного перевезення пасажирів, МОЖЛИВЕ обмеження на вхід до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень