ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Програма продажу соціального хліба у Києві діятиме мінімум до 2020 року

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко після підписання меморандуму про співпрацю між Департаментом промисловості та розвитку підприємництва, Департаментом соціальної політики КМДА та приватним акціонерним товариством «Київхліб». Меморандум вступає у дію із 5 грудня цього року. Також для впорядкування механізмів надання пільг та розвитку безготівкових розрахунків, сторони домовилися щодо подальшого впровадження пластикової картки «Картка киянина» у рамках соціального проекту. Після встановлення терміналів для ідентифікації категорії пільговика, знижка надаватиметься пред’явникам картки та буде диференційованою – відповідно до пільгової категорії складатиме від 20 до 70% вартості виробу. Термінали «Ощадбанку» у точках продажу «Київхліба» встановлять протягом найближчого місяця.

Читати даліКаз

У Києві відтворять атмосферу зимової казки

Цього року Київ зустрічатиме зимові свята у затишній атмосфері європейського містечка із яскравою ілюмінацією та динамічною концертною програмою. Усього передбачено щонайменше 70 різноманітних акцій і концертів, понад 300 тематичних вистав для майже 90 тисяч юних глядачів та більше 200 святкових подій у всіх районах міста. Про це розповіла сьогодні на прес-брифінгу директор Департаменту культури Діана Попова. 15 грудня о 17:00 парадом оркестрів, який пройде вулицею Сагайдачного, буде відкрито новорічне свято та ярмаркове містечко на Контрактовій площі. На Софійській площі засвічення ялинки відбудеться традиційно 19 грудня, на День Святого Миколая. Головну новорічну ялинку висотою 25 м прикрасять близько 1000 іграшок. А всього на Софійській площі буде розміщено близько 3 км гірлянд.

Читати далі

В столиці з 4 по 9 грудня відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки

З 4 по 9 грудня в столиці відбуватимуться традиційні сільськогосподарські ярмарки, на яких велика кількість продавців з Києва та всієх України запропонують Вам значний перелік органічних продуктів. Пропонуємо ознайомитися з переліком адрес, де будуть розміщені ярмарки в різних районах міста.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень