Головна  →  Новини  →  11 грудня 2018

Питання житлово-комунального господарства Солом’янського району обговорили під час «прямої лінії» з мешканцями

Питання житлово-комунального господарства Солом’янського району обговорили під час «прямої лінії» з мешканцями

У вівторок, 11 грудня 2018 року, на запитання киян під час «прямої лінії» відповідав перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський Володимир Вікторович.

Під час «прямої лінії», яка тривала з 12:00 до 13:00, мешканці району звертались з питаннями щодо: відновлення благоустрою (просп. Валерія Лобановського, 39а; вул. Авіаконструктора Антонова, 9); незадовільного технічного стану ліфтів (бульв. Вацлава Гавела, 40б; просп. Валерія Лобановського, 39а); ремонту дахів житлових будинків (вул. Авіаконструктора Антонова, 9; пров. Чугуєвський, 13а) тощо.

Також, додзвонювачі зверталися стосовно будівництва дитячих майданчиків (пров. Чугуївський, 13а), проведення асфальтування (вул. Юліуса Фучіка, 3), скління сходових клітин (вул. Ушинського, 30/2) та ін.

Нагадаємо, що прийом дзвінків відбувався за номером «15-51». Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 10 звернень та розглянуто 23 питання. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень