КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


14 грудня 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Із 15 грудня на 190 локаціях міста розпочнеться продаж ялинок із чипами, індивідуальними номерами та штрих-кодами

Із 15 до 31 грудня у восьми районах столиці на 190 локаціях триватиме продаж натуральних хвойних дерев із лісових господарств Сумської, Київської, Житомирської та Полтавської областей. Про це поінформували у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва. Усі ялинки будуть чиповані (що захистить споживачів від придбання незаконно зрублених дерев, оскільки у чипі міститься вся інформація про походження хвойного дерева), матимуть екологічний паспорт, сертифікат лісництва та товарно-транспортну накладну для їх перевезення. Крім чипів, натуральні хвойні дерева матимуть самоклейні етикетки, які містять індивідуальний номер, та відповідні штрих-коди, внесені до єдиної системи електронного обігу деревини. Штрих-коди також містять усю інформацію про походження хвойного дерева.

Читати даліКаз

У Києві відтворять атмосферу зимової казки

Цього року Київ зустрічатиме зимові свята у затишній атмосфері європейського містечка із яскравою ілюмінацією та динамічною концертною програмою. Усього передбачено щонайменше 70 різноманітних акцій і концертів, понад 300 тематичних вистав для майже 90 тисяч юних глядачів та більше 200 святкових подій у всіх районах міста. Про це розповіла сьогодні на прес-брифінгу директор Департаменту культури Діана Попова. 15 грудня о 17:00 парадом оркестрів, який пройде вулицею Сагайдачного, буде відкрито новорічне свято та ярмаркове містечко на Контрактовій площі. На Софійській площі засвічення ялинки відбудеться традиційно 19 грудня, на День Святого Миколая. Головну новорічну ялинку висотою 25 м прикрасять близько 1000 іграшок. А всього на Софійській площі буде розміщено близько 3 км гірлянд.

Читати далі

В столиці з 11 по 16 грудня відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки

З 11 по 16 грудня в столиці відбуватимуться традиційні сільськогосподарські ярмарки, на яких велика кількість продавців з Києва та всієх України запропонують Вам значний перелік органічних продуктів. Пропонуємо ознайомитися з переліком адрес, де будуть розміщені ярмарки в різних районах міста.

Читати далі


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/3680.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.