Головна  →  Новини  →  15 січня 2019

У Контакт-центрі під час «прямої лінії» обговорили питання містобудівної діяльності

У Контакт-центрі під час «прямої лінії» обговорили питання містобудівної діяльності

У вівторок, 15 січня, на запитання киян під час «прямої лінії» відповідав директор Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва КМДА Кузьменко Володимир Володимирович.

Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. У цей час всі охочі мали можливість зателефонувати за номером «15-51» та обговорити питання, які їх турбують найбільше.

Володимир Володимирович проконсультував мешканців Києва щодо перевірки законності будівництва за різними адресами Києва, про порядок звернення до Департаменту будівництва та інших профільних департаментів, комітетів та міністерств, норм, що стосуються легальності будівництва в столиці.

Так, за підсумком «прямої лінії» додзвонювачів цікавила тема перевірки наявності дозволів на виконання будівельних робіт. Зокрема, під час «прямої лінії», заявники звертались з проханням надати роз’яснення щодо законності проведення будівельних робіт за різними адресами Києва.

Нагадаємо, що прийом дзвінків відбувався за номером «15-51». За результатами прямого ефіру було зареєстровано звернення щодо перевірки документації на будівництво в різних районах Києва, які направлені безпосередньо до виконавців для проведення перевірки документації на законність будівництва та позитивного вирішення питань, які хвилюють мешканців.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 8 звернення та розглянуто 8 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень