Головна  →  Новини  →  22 січня 2019

На дзвінки киян відповідав представник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

На дзвінки киян відповідав представник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

У вівторок, 22 січня 2019 року, на дзвінки мешканців під час «прямої лінії» відповідав заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації-начальник управління (інспекції) з паркування Рахматуллін Дмитро Сергійович.

 
Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. У цей час всі охочі мали можливість зателефонувати за номером «15-51» та обговорити питання, які їх турбують найбільше.

Питання мешканців стосувалися чищення снігу та льодяного покрову на автомобільних дорогах міста (просп. Космонавта Комарова, 20); ремонт та обслуговування зливних стоків (вулю Миколи Василенка, 12); Технічний стан мостів та шляхопроводів (вул. Дніпровська набережна, вул. Єлізавети Чавдар); Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів (просп. Микои Бажана); несанкціонована торгівля (Петропавлівська пл.); облаштування велосипедних доріжок (вул. Здолбунівська); пропозиції та запитання щодо удосконалення роботи громадського транспорту (вул. Теремківська 5, вул. Григорія Сковороди, 3) та ін.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 7 звернень та розглянуто 11 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень