Головна  →  Новини  →  25 січня 2019

У Голосіївській РДА обговорили пріоритетні завдання по роботі зі зверненнями на 2019 рік

У Голосіївській РДА обговорили пріоритетні завдання по роботі зі зверненнями на 2019 рік

У вівторок, 24 січня, в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації відбулася нарада під головуванням керівника апарату Київської міської державної адміністрації Дмитра Загуменного, за участю виконувача обов’язків голови району Олександра Настасенка, заступника голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Олени Єріної, керівництва Контактного центру міста Києва, керівників структурних підрозділів та комунальних служб району.

Від Контактного центру міста Києва у засіданні взяли участь директор КБУ «Контактний центр міста Києва» Лариса Жукова, начальник аналітичного відділу Інна Міщанчук, начальник контрольного відділу Андрій Кириленко та інші.

На початку наради Дмитро Миколайович представив присутнім основні теми для обговорення, які безпосередньо пов’язані з розглядом звернень громадян. Вони стосувалися питань, згідно з якими формуються рейтингові показники Контактного центру міста Києва.

Під час обговорення присутніми було детально проаналізовано статистичну-аналітичну інформацію по Голосіївскій райдержадміністрації за 2018 рік. Зокрема, хід опрацювання підрозділами райдержадміністрації та комунальними службами району звернень громадян. Виявлено зауваження та недоліки, які було допущено при закритті звернень. Всі зауваження взято до уваги для недопущення подібних ситуацій.

Згідно з рейтинговими показниками КБУ «Контактного центру міста Києва» (15-51) за 2018 рік, Голосіївський район посів передостаннє місце по показникам рівень виконання звернень громадян по питанням житлового господарства – 7,46 %, по благоустрою міста – 5,19 %. По показнику життєдіяльності району Голосіївська РДА, навпаки, зайняла перше місце з показником – 92,85 %.

Такі рейтингові показники показують те, що динаміка виконання звернень щодо найважливіших проблем мешканців – житлове господарство та благоустрій потребує значного поліпшення, оскільки питання в цій сфері потребують швидкого та оперативного реагування та набагато більшої уваги до їх виконання та контролю.

За результатами наради було напрацьовано протокол засідання, а також визначено основні завдання по роботі зі зверненнями на 2019 рік.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень