Головна  →  Новини  →  29 січня 2019

На прямій лінії з мешканцями обговорили питання житлового-господарства

На прямій лінії з мешканцями обговорили питання житлового-господарства

У вівторок, 29 січня 2019 року, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Науменко Дмитро Володимирович.

Під час прямої лінії було зареєстровано звернення з наступних питань:  ремонт під’їзду (вул. Солом’янська, 39; вул. Антоновича, 170/172; вул. Миропільська, 3); незадовільний вивіз сміття з урн, їх відсутність, стан та кількість (вул. Мельникова, 32); технічне обслуговування систем тепло-, водопостачання та водовідведення і зливов (вул. Солом’янська, 39; пров. Алли Горської, 3; вул. Антоновича, 170/172) та ін.

Також, надходили дзвінки щодо незадовільного технічного стану ліфтів за адресами: просп. Правди, 94 та вул. Миропільська, 3.

Всього протягом заходу було зареєстровано 10 звернень та розглянуто 22 питання. Щодо всіх порушених питань було надано вичерпні роз’яснення та доручення для належного реагування.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень