Головна  →  Новини  →  31 січня 2019

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Із 31 січня односторонній режим руху Парковою дорогою у бік Європейської площі буде подовжено до 11:00

Із метою поліпшення транспортної ситуації у центральній частині міста дія одностороннього режиму руху Парковою дорогою у бік Європейської площі у ранкові години робочих днів із 31 січня 2019 року буде подовжена на 1 годину – до 11:00. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Центр організації дорожнього руху». Таким чином, Паркова дорога працюватиме в односторонньому режимі у будні дні у напрямку Європейської площі з 07:00 до 11:00 та у напрямку мосту Патона із 17:00 до 22:00.

Читати даліКаз

Кияни останній раз отримали платіжки старого зразка: як сплатити борг за світло

На початку січня мешканці Києва отримали платіжки за електроенергію, спожиту у грудні 2018-го, тож у документі останній раз зазначені старі реквізити. Вже в лютому вони зміняться згідно з вимогами реформи енергоринку. Але борг за 2018 рік, якщо він з’явився за якихось обставин, треба сплатити саме тій компанії, яка надавала послугу протягом року, тобто ДТЕК Київські електромережі. Просимо киян бути уважними при оплаті, погасити борги та уникати їх накопичення у майбутньому. З 1 січня 2019 року розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії: енергопослуги клієнтам в Україні відтепер надаватимуть дві різні компанії - оператор системи розподілу (ОСР) та постачальник.

Читати далі

Боротьба з насильством у сім'ї. Центри сім'ї та жінок

В Києві діє Київський міський центр соціально-психологічної допомоги, який надає допомогу в умовах цілодобового та денного стаціонару, а також консультує телефоном. Центр може прийняти та розмістити до 30 осіб одночасно віком від 18 до 35 років. Серед клієнтів – сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, постраждалі від домашнього насильства, торгівлі людьми, діти-сироти, вагітні жінки, породіллі, вимушено переміщені особи. У столиці діє 2 міські та 6 районних Центрів, які допомагають сім’ям та жінкам, жертвам домашнього насильства, парам, які прагнуть побудувати здорові сосунки, особам, що перебувають у конфлікті тощо. Крім того, працює телефон довіри: 489-44-48.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень