Головна  →  Новини  →  4 березня 2019

Зміни в роботі громадського транспорту на час реконструкції Шулявського шляхопроводу

Зміни в роботі громадського транспорту на час реконструкції Шулявського шляхопроводу

На час реконструкції  транспортної розв’язки на перетині вул. Вадима Гетьмана – Олександра Довженка і проспекту Перемоги (Шулявський шляхопровід) КП «Київпастранс» забезпечить роботу громадського транспорту за зміненими маршрутами.

Із 16 березня 2019 року роботу громадського транспорту  організовано наступним чином:  

  • рух тролейбусів маршруту № 22 організовується як тролейбусний маршрут № 22К «Аеропорт «Київ» - вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід);  

схема

  • тролейбусні маршрути № 27А «ст.м. «Почайна» - вул. Дегтярівська»;  

схема

 

  • рух тролейбусного маршруту № 30 в обох напрямках організовується по трасі:

- від вул. Милославської до ст.м. «Дорогожичі» за діючим маршрутом, далі – вул. Іллєнка – ст.м. «Лук’янівська» – просп. Повітрофлотський – Севастопольська пл. – далі до вул. Кадетський Гай за діючим маршрутом;  

схема

  • організовується рух тимчасового тролейбусного маршруту № 30К «вул. Милославська – вул. Дегтярівська»;

схема  

  • організовується рух тимчасового тролейбусного маршруту № 21К «вул. Кадетський гай – вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід)»:  

схема

  • рух тролейбусного маршруту № 42 «ст.м. «Либідська – вул. Дегтярівська» як  тролейбусний маршрут №42Д «ст.м. «Либідська» - зал. ст. «Київ-Волинський»;

схема

  • додатково організовується рух тимчасового автобусного маршруту № 27ТР «вул. Дегтярівська – вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід)».

схема

Також за результатами затвердженої схеми організації дорожнього руху внесено зміни в трасу руху автобусного маршруту  № 2 «вул. Булгакова – вул. Шолуденка» за схемою.    

схема

Для зручності пасажирів планується організувати додаткові зупинки громадського транспорту в районі перетину вулиць Довженка та Цедіка, перетину вул. Нестерова і просп. Перемоги та по вул. Гетьмана в районі Індустріального шляхопроводу в напрямку Севастопольської пл. Крім того, для створення сприятливих умов для розвороту тролейбусів по Індустріальному шляхопроводу планується перенести зупинку по вул. Гетьмана, яка знаходиться в районі Індустріального шляхопроводу в напрямку просп. Перемоги, назад у напрямку Севастопольської площі.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень