Головна  →  Новини  →  12 березня 2019

У Контакт-центрі відбулась «пряма лінія» з питань дорожнього господарства столиці

У Контакт-центрі відбулась «пряма лінія» з питань дорожнього господарства столиці

У вівторок, 12 березня 2019 року, на запитання киян під час «прямої лінії» відповідав Павловський Олександр Павлович - начальник відділу по утриманню автомобільних шляхів та споруд на них КК "Київавтодор"

Традиційно захід тривав з 12:00 до 13:00. Прийом дзвінків відбувався за номером «15-51».

Найбільше мешканців міста цікавили питання технічного стану проїжджих частин вулиць та тротуарів (просп. Науки,42/1; Кільцева дорога; вул. Борщагівська; бульв. Чоколівський, 10; вул. Мілютенка, 26; просп. Глшкова, 9е; вул. Полярна, 7; вул. Максима Рильського, 67).  

Додзвонювачі зверталися щодо будівництва та реконструкції доріг і автострад (вул. Юрія Кондратюка); нанесення дорожньої розмітки (пл. Лукянівська), та роботи світлофора (на перезресті вул. Гната Юри та просп. Леся Курбаса).

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 8 звернень та розглянуто 13 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень