Головна  →  Новини  →  21 березня 2019

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Встановлено розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році

20 березня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”. Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.

Читати даліКаз

Традиційні сільськогосподарські ярмарки 19.03.19 - 24.03.19

У Києві цього тижня відбудуться сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за всіма групами товарів. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва. З переліком адрес, за якими проходитимуть ярмарки Ви можете ознайомитися за посиланням на сайті "Бази знань" Контактного центру міста Києва.

Читати далі

В Києві запустили мобільні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України

З метою забезпечення якісного та своєчасного надання послуг громадянам, юридичним особам сервісними центрами Міністерства внутрішніх справ України запроваджено роботу мобільних сервісних центрів. Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні сервісні центри, що працюють за графіком у віддалених частинах м.Києва, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень