Головна  →  Новини  →  5 квітня 2019

Автобуси маршрутів №№ 31, 101 та тролейбуси маршруту № 34 змінять рух

Автобуси маршрутів №№ 31, 101 та тролейбуси маршруту № 34 змінять рух

У роботу громадського транспорту будуть внесені зміни під час проведення продовольчих ярмарків 6 та 7 квітня на вул. Йорданській, вул. Миколи Закревського та вул. Татарській. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

Так, від початку руху 6 квітня до закінчення ярмарку вносяться зміни у роботу тролейбусів маршруту № 34 та автобусів маршруту № 101 у зв’язку із проведенням продовольчих ярмарків на вул. Йорданській (на ділянці від вул. Олександра Архипенка до просп. Степана Бандери) та вул. Миколи Закревського (на ділянці від просп. Володимира Маяковського до вул. Теодора Драйзера).

Рух тролейбусів №34 організують за таким маршрутом: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери та у зворотному напрямку.

Рух автобусів маршруту № 101 буде організовано: ст. м. «Почайна» – просп. Володимира Маяковського за власною трасою, далі – вул. Теодора Драйзера – вул.  Миколи Закревського, далі за власною трасою.

Від початку руху 7 квітня 2019 року в зв’язку з проведенням продовольчого ярмарку на вулиці Татарській, 32-38 вносяться зміни у роботу автобусів маршруту № 31, та організовано по трасі від станції метрополітену «Політехнічний інститут» до вул. Отто Шмідта за діючою трасою, далі - вул. Отто Шмідта – вул. Нагірна, далі за діючою трасою.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень