Головна  →  Новини  →  22 березня 2019

16 квітня відбудеться третій фінансовий ярмарок для малого та середнього бізнесу у конгресно-виставковому центрі «Парковий»

16 квітня відбудеться третій фінансовий ярмарок для малого та середнього бізнесу у конгресно-виставковому центрі «Парковий»

16 квітня 2019 року у Києві відбудеться "Третій Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу: новий крок до покращення інвестиційного клімату в Україні" – одна з головних подій українського бізнес-простору, яка проходить третій рік поспіль. Організована Німецько-Українським Фондом подія об’єднає представників МСБ та провідних гравців фінансового ринку України. Кожен відвідувач-підприємець зможе дізнатися про можливі джерела фінансування свого бізнесу, доступні інвестиційні програми, успішні кейси інших представників МСБ. Також в програмі галузеві та освітні сесії за участю бізнес-експертів. Місце проведення – КВЦ "Парковий".

На ярмарку свої пропозиції для малого та середнього бізнесу представлять банки-партнери Німецько-Українського Фонду.

«Як показує досвід, «Фінансовий Ярмарок» від Німецько Українського Фонду — не лише бізнес-форум та простір для нетворкінгу підприємців. Це дієвий інструмент для розвитку своєї справи та покращення інвестиційного клімату в Україні. Минулорічні Ярмарки — найкращий тому доказ, — зазначив Валерій Майборода, в.о. керівника НУФ. — Участь, як і раніше, повністю безкоштовна, тож це унікальна можливість знайти додаткові джерела фінансування для розвитку свого бізнесу».

Місце проведення - конгресно-виставковий центр «Парковий» (м.Київ, Паркова дорога, 16а).

Початок офіційної частини о 10:00, реєстрація з 09:00.

Українські підприємці можуть відвідати подію безкоштовно після попередньої реєстрації: http://sme-fair.org.ua/.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень