Головна  →  Новини  →  19 квітня 2019

Ярмарки змінять рух тролейбусів маршрутів №№ 34, 37 та автобусів №№ 6, 31 та 61

Ярмарки змінять рух тролейбусів маршрутів №№ 34, 37 та автобусів №№ 6, 31 та 61

У зв’язку з проведенням 20 та 21 квітня 2019 року продовольчих ярмарків на вул. Марини Цвєтаєвої (на ділянці від просп. Володимира Маяковського до вул. Миколи Закревського), вул. Лісківській (на ділянці від вул. Милославської до вул. Радунської) та вул. Йорданській (на ділянці від вул. Олександра Архипенка до просп. Степана Бандери), на вул. Татарській, 32-38 вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№ 34 та 37 і автобусів маршрутів №№ 6, 31 та 61.  

Від початку руху 20 квітня  до закінчення ярмарків (орієнтовно до 18-00 год.) внесено зміни:

  • рух тролейбусів маршруту № 34 та організовано по трасі: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери та в зворотному напрямку;

схема

 

  • рух тролейбусів маршруту № 37А  та організовано по трасі маршруту № 37;
  • рух автобусів маршруту № 6 та організовано по трасі: від Дарницької площі до вул. Милославської (без заїзду на вул. Лісківську та вул. Радунську);

 схема

  • рух автобусів маршруту № 61 та організовано по трасі: від зал. пл. «Троєщина» до вул. Радунської (без заїзду на вул. Лісківську).

схема

 

 21 квітня з початку руху до закінчення ярмарку рух автобусів маршруту № 31 організовано по трасі: від станції метрополітену «Політехнічний інститут» до вул. Отто Шмідта за діючою трасою, далі - вул. Отто Шмідта – вул. Нагірна, далі за діючою трасою.

схема

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень