ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

20 квітня у Києві пройде наймасштабніша весняна толока до Дня довкілля

Цієї суботи, 20 квітня, о 10:00 у Києві стартує наймасштабніша весняна толока, присвячена Дню довкілля. У цей день зусиллями міських служб, громадських організацій, комерційних структур планують прибрати понад 30 локацій. До толоки, під час якої прибиратимуть сміття (зокрема, стихійні смітники), висаджуватимуть дерева та кущі, зможуть долучитися всі охочі. Тим більше, що локації обирались, зокрема, зі звернень киян у соціальних мережах та за телефонами міського контакт-центру.

Читати даліКаз

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам'ятні заходи

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам’ятні заходи: покладання квітів, мітинги-реквієми, тематичні виставки. У Київській міській державній адміністрації затверджено план проведення заходів. У столичних загальноосвітніх навчальних закладах протягом 25-26 квітня проводитимуть уроки, години пам’яті, виховні години. Також 22-26 квітня для учнів організують перегляди кіноматеріалів, фотовиставок.

Читати далі

Пацієнти, які не підписали декларацію з лікарем, відтепер отримуватимуть медичну допомогу лише при невідкладних станах

Пацієнти, які не підписали декларацію з лікарем, відтепер отримуватимуть медичну допомогу терапевта, педіатра або сімейного лікаря лише при невідкладних станах. Усі заклади первинної медико-санітарної допомоги, які мають контракт із Національною службою здоров’я, остаточно переходять на модель фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Тож НСЗУ буде оплачувати цим закладам виключно медичні послуги, надані пацієнтам, які підписали декларації з лікарями. Відповідну Постанову КМУ ухвалили на засіданні Уряду 3 квітня 2019 року. Наразі термін, у якій можна підписати Декларацію, необмежений, підписати її можна будь-коли – навіть безпосередньо під час прийому у лікаря.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень