Головна  →  Новини  →  24 квітня 2019

Що робити Великодніми святами?

Що робити Великодніми святами?

Цими вихідними в столиці відбудеться низка заходів, присвячених Світлому Христовому Воскресінню. На честь свята, яке відбудеться 28 квітня, вихідні дні триватимуть з 27 квітня по 1 травня. Під час тривалих вихідних днів кияни та гості столиці зможуть відвідати святкові локації та низку інших цікавих місць з тематичними заходами.

З нагоди Великодня на Софіївській площі традиційно стартує театралізовано-художнє дійство «Всеукраїнський фестиваль писанки». До уваги киян та гостей столиці буде представлена велика кількість великодніх арт-об’єктів, зокрема, мега-писанки, які будуть розписані відповідно до традицій різних регіонів України. У рамках фестивалю пройдуть конкурси «Народна Писанка», «Великодня Паска», органзітори обіцяють багато цікавих сюрпризів.

З 1 по 27 квітня Будинок Центру Української Культури та Мистецтва запрошує вас відвідати цікавий проект, присвячений Великодню, під назвою «Сонячний Великдень». Кияни та гості столиці, які відвідають захід, отримають масу цікавих знань про українські великодні традиції, зможуть ближче познайомитися з національними звичаями та духовною спадщиною наших предків.

В Національному музеї народної архітектури та побуту «Пирогово» 27-28 квітня 2019 року тут відбудеться Пасхальна поляна, на якій всі бажаючі зможуть відпочити, пригоститися принесеними пасками, насолодитися пташиним співом і подихати чистим повітрям. Також можна буде відвідати святково прикрашені хатки в музейній експозиції.

Після Великодня в «Пирогово» влаштують традиційний Обливаний понеділок. У програмі: святкова літургія і хресний хід, веснянки і гаївки, очищення водою, експозиція пасхального оздоблення будинків, виставка-продаж великодньої атрибутики.

Ви можете взяти участь у святкуванні Пасхи в «Мамаєвій слободі». Заходи розпочнуться у суботу, 27 квітня о 22:00. Тут у церкві Покрови Пресвятої Богородиці почнеться всеношна служба, після якої відбудеться освячення пасок і хресний хід. Після цього всі бажаючі зможуть піднятися на дзвіницю церкви, щоб зіграти на церковних дзвонах.

Під час виставки фіалок в «Національному ботанічному саду ім. Гришка» відвідувачі побачать багато сортів фіалок, хойї, а також різноманітних квіткових композицій. Будь-який бажаючий зможе отримати консультацію фахівців з приводу того, як правильно вирощувати кімнатні рослини. Виставка триватиме майже два місяці.

«Київзеленбуд» та районні управління зеленими насадженнями запрошують киян та гостей столиці на щорічну виставку тюльпанів «Казки світу», що відбудеть на «Співочому полі». Квіткові інсталяції цьогорічної виставки присвячені сюжетам відомих казок про Попелюшку, Аладіна, Золоту рибку, багряні вітрила тощо. Як обіцяють організатори, «навіть дорослі відчують себе, як у дитинстві, у дивовижному місці, де реальність зливається із казкою».

На ВДНГ будуть проходити Пасхальні вихідні, на яких Ви можете змістовно та весело провести час з родиною чи друзями, відвідати воркшопи, дорослі та дитячі майстер-класи. Заходи розпочнуться 27 квітня. Для всіх охочуючих вхід безкоштовний. 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень