ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

До Дня захисту дітей батькам-вихователям, прийомним батькам і патронатним вихователям нададуть матеріальну допомогу

Батькам будинків сімейного типу та іншим вихователям сиріт до Дня захисту дітей буде надано адресну матеріальну допомогу від міської влади. Як повідомила заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда, підписано відповідне розпорядження міської адміністрації № 787. За її словами, у такий спосіб столична адміністрація продовжує популяризувати сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, що позбавлені батьківського піклування. Розмір допомоги залежить від кількості дітей, які виховуються у конкретного вихователя або у будинку сімейного типу. Це від 8 до 20 тисяч гривень одноразової виплати.

Читати далі

У поминальні дні до столичних кладовищ курсуватиме наземний пасажирський транспорт

У Києві в поминальні дні до міських кладовищ за декількома маршрутами курсуватиме наземний пасажирський транспорт. Перелік цих маршрутів затверджено розпорядженням КМДА № 774. 5 травня заборонять паркування автотранспорту на вул. Електротехнічній і заїзд транспорту на вулицю Крайню на ділянці від вулиці Братиславської до вулиці Сержа Лифаря. За інформацією Центру організації дорожнього руху, на перехрестях припинять роботу світлофорні об’єкти, тож регулювання руху здійснюватиметься поліцейськими регулювальниками.

Читати далі

У травні кияни традиційно зможуть безкоштовно обстежитись на пересувному флюорографі

У травні 2019 року кияни традиційно зможуть безкоштовно обстежитись на пересувному флюорографі. Графік роботи пересувного флюорографа надали у Департаменті охорони здоров’я. Пересувний цифровий флюорограф працюватиме із 10:00 до 17:00 (технічна перерва із 13:30 до 14:00). Після обстеження усі охочі зможуть отримати довідку з результатами обстеження та кваліфіковану консультацію лікаря-фтизіатра.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень