ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Гідравлічні випробування розпочалися у Святошинському і Солом'янському районах столиці

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» продовжує здійснювати планові гідравлічні випробування. Проведення випробувань передбачає перевірку теплових мереж на щільність і міцність, щоб зменшити аварійність під час старту наступного опалювального сезону. 6 травня випробування розпочалися у Святошинському і Солом’янському районах. Проведення гідравлічних випробувань у м. Києві здійснюється у плановому режимі відповідно до затвердженого графіку. Передбачено, що випробування будуть проходити у всіх районах столиці поетапно по кожній зоні котелень.

Читати далі

11 травня українці зможуть безоплатно перевірити здоров'я ясен у понад 300 клініках

Хвороби ясен є найбільш поширеною причиною втрати зубів. 11 травня — у Європейський День здорових ясен, ініційований Європейською Федерацією пародонтологів, — кожен зможе безоплатно перевірити ясна і пройти парадонтальний скринінг-тест. Пам’ятайте, що лікувати ясна потрібно оперативно. Для здоров’я ясен та всієї ротової порожнини головне не відкладати візит до стоматолога до останнього та не забувати про прості правила гігієни, як-то “правило 2-х хвилин” та інші корисні поради для збереження здорової усмішки. 

Читати далі

Інформація щодо проведення свята "Останній дзвоник" у закладах загальної середньої освіти міста Києва

Нагадуємо, що у місті Києві рекомендовано завершити навчальні заняття та провести свято «Останній дзвоник» у 1-11-х класах – 31 травня 2019 року. Разом з тим зазначаємо, що структура навчального року (відповідно до частини третьої статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту») встановлюється закладом загальної середньої освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень