Головна  →  Новини  →  21 травня 2019

В Контактному центрі відбулась «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Деснянського району

В Контактному центрі відбулась «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Деснянського району

У вівторок, 21 травня 2019 року, на «пряму лінію» Контактного центру міста Києва завітав голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Заболотний Геннадій Вадимович, щоб поспілкуватися з мешканцями та протягом години відповісти на найбільш важливі питання. 

Зокрема, додзвонювачів цікавили наступні питання: несправність ліфтового обладнання в будинку, відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об'єктах благоустрою, ремонт під'їзду, укладання та ремонт асфальтного покриття, технічний стан ліфтового господарства, видалення аварійних та пошкоджених хворобами дерев, ремонт дахів та інші.

Мешканці Деснянського району також зверталися щодо ремонту дитячого майданчика, відновлення освітлення в під'їзді, встановлення сміттєвих контейнерів тощо.

Під час «прямої лінії» було зареєстровано 9 звернень та розглянуто 17 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що «гаряча лінія» з представниками міської влади проводиться щовівторка з 12:00 до 13:00. Відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, або на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень