ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Zumba і воркаут на Хрещатику: щовихідних у центрі столиці триватиме танцювальна руханка «Fun Up»

Із 1 червня до 31 грудня щосуботи із 19:00 до 22:00 та щонеділі з 12:00 до 22:00 на вулиці Хрещатик відбуватиметься спортивно-розважальна танцювальна руханка «Fun Up». Для популяризації та розвитку фізичної культури і спорту таку ініціативу громадської організації «Українська федерація вейкбордингу та воднолижного спорту» підтримано розпорядженням КМДА № 937. Зокрема, від перетину вулиць Хрещатик та Архітектора Городецького і до перетину Хрещатика з вулицею Богдана Хмельницького щовихідних триватимуть безкоштовні навчання спортивним танцям, майстер-класи з Zumba Fitness, Tae Bo fitness, воркаут тощо.

Читати далі

Відтепер паркувальні талони можна придбати в мережі кіосків "Союздрук"

Відтепер паркувальні талони можна придбати в мережі кіосків "Союздрук". Для початку, продаж талонів розпочинають в центральній частині міста в торгових точках "Союздруку". В подальшому їх продаж буде розширено.

Читати далі

1 червня відбудеться Всеукраїнський велодень у Києві: за маршрутом заходу буде обмежено рух транспорту

1 червня о 10:00 на Софійській площі відбудеться Всеукраїнський велодень у Києві. Про це повідомили організатори заходу ГО «Велодень Київ». Ініціативу також підтримано розпорядженням КМДА № 910. За повідомленням організаторів заходу, із 11:20 до 13:30 буде обмежено рух автотранспорту без повного перекриття та виділено праву смугу для проїзду велосипедистів за маршрутом: Поштова пл. – вул. Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вул. Набережно-Рибальська – Північний міст – вул. Труханівська – парк «Муромець» (фініш).

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень