Головна  →  Новини  →  7 червня 2019

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

9 червня вулицю Костьольну перекриють для транспорту через проведення Дня франкофонії

9 червня з 10:00 до 22:00 у центрі столиці вже традиційно триватиме Свято вулиці Костьольної – День франкофонії. Так, відвідувачів чекають ярмарок hand-made, театральні перформанси, виступи українських та іноземних виконавців на двох сценах, фотозона, майстер-класи, дегустації, дитяча зона із розвагами та воркшопами, фотовиставка, фудкорт з делікатесами з усього світу, освітня зона франкомовних країн тощо. У зв’язку із цією подією з 19:00 8 червня до 23:59 9 червня передбачено заборону руху всіх видів транспорту на вул. Костьольній – від перетину з вул. Михайлівською до перетину з вул. Трьохсвятительською.

Читати далі

У червні кияни традиційно зможуть безкоштовно обстежитись на пересувному флюорографі

У червні 2019 року кияни традиційно зможуть безкоштовно обстежитись на пересувному флюорографі. Графік роботи пересувного флюорографа надали у Департаменті охорони здоров’я. Пересувний цифровий флюорограф працюватиме із 10:00 до 17:00 (технічна перерва із 13:30 до 14:00). Після обстеження усі охочі зможуть отримати довідку з результатами обстеження та кваліфіковану консультацію лікаря-фтизіатра.

Читати далі

Роз'яснення щодо використання нової редакції «Українського правопису»

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 437 «Питання українського правопису», якою схвалено нову редакцію «Українського правопису». У серпні-вересні 2018 року відбулося громадське обговорення пропонованих змін, під час якого надійшло понад 3000 пропозицій від наукових установ, закладів освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування, окремих громадян. Водночас зараз розробляється план імплементації нової редакції «Українського правопису». Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень