Головна  →  Новини  →  13 червня 2019

Із 22 червня буде обмежено рух шляхопроводом на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею у напрямку центру міста

Із 22 червня буде обмежено рух шляхопроводом на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею у напрямку центру міста

Із 22 червня буде розпочато капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський – Святошин (біля платформи «Борщагівка»). Із 00:00 22 червня рух у напрямку центру міста буде обмежено. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Попередньо споруду було визнано аварійно небезпечною. Технічний стан підтримувався протиаварійними заходами КП «Київавтошляхміст», що входить до складу КК «Київавтодор». Востаннє шляхопровід капітально ремонтувався у 1965 році.

Першим етапом робіт буде ремонт трамвайного полотна, тротуарів та проїжджої частини у напрямку центру міста, який планується завершити до кінця поточного року.

Як зазначають у комунальній корпорації, ремонтні роботи на трамвайному полотні – це першочергова задача, аби якнайшвидше відновити рух трамваїв. Із початком нового дорожньо-будівельного сезону 2020 року буде розпочато другий етап робіт – ремонт проїжджої частини і тротуарів у напрямку Кільцевої дороги.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень