Головна  →  Новини  →  14 червня 2019

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

КП «Фармація» спільно із КМДА запускає оновлений соціальний проект «Ліки за «Карткою киянина»

У червні цього року у зв’язку з оновленням проекту КМДА «Картка киянина» КП «Фармація» збільшило перелік найменувань лікарських засобів, які можна придбати в комунальних аптеках столиці зі значною знижкою. Скористатись перевагами проекту КП «Фармація» можуть всі власники картки киянина. У планах підприємства поступово збільшити кількість аптек-учасниць і з часом долучити до участі у проекті «Картка киянина» всі аптеки комунального підприємства «Фармація». Перелік 333 найменування – це лікарські засоби, які користуються широким попитом у населення міста Київ.

Читати далі

Стартує тиждень благодійної здачі крові #яДонор

До Світового дня донора крові, який відзначають 14 червня, в Україні розпочався тиждень благодійної здачі крові #яДонор. Міністерство охорони здоров’я, Центр громадського здоров’я МОЗ України та ДонорUA закликають приєднатися до волонтерського руху та поділитися своєю кров’ю з тими, хто її потребує. Кожен охочий може допомогти популяризувати культуру донорства в Україні і долучитися до порятунку життя. Ставайте донорами та упродовж тижня публікуйте в соцмережах свої фотографії із хештегом #яДонор.

Читати далі

КМЦС "Родинний дім" розпочинає нову арт-терапевтичну Програму "Терапія через мистецтво"

КМЦС «Родинний Дім» розпочинає нову арт-терапевтичну Програму «Терапія через мистецтво», яка, безсумнівно, є корисною для жінок, які опинилися в складних сімейних обставинах або постраждали від домашнього насильства. Програма передбачає груповий формат зустрічей, але, якщо Ви поки не готові працювати в групі, то можливі індивідуальні консультації. «Родинний Дім» намагався створити для Вас теплу атмосферу безпеки та довіри. Програма допоможе Вам згадати, що Ви - прекрасна Жінка, яка має право на самоідентифікацію, особистий вибір, теплі стосунки, щастя та свободу від насильства в Вашому будинку.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень