Головна  →  Новини  →  25 червня 2019

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Шевченківського району

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Шевченківського району

У вівторок, 25 червня, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв Начальник управління житлово-комунального господарства Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Даруга Олександр Іванович, який протягом години відповідав на запитання мешканців.

Додзвонювачів цікавили наступні питання: проведення ремонту асфальтного покриття після розриття (вул. Олени Теліги, 35; вул. Пирогова, 5-А); проведення ремонту у під'їзді №4 (вул. Салютна, 22); неякісне прибирання прибудинкової території (вул. Дегтярівська,55); відсутність тиску ХВП ( вул. Теліги Олени, 35; вул. Дегтярівська, 55) та ін.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 6 звернень та розглянуто 17 питання. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що «гаряча лінія» з представниками міської влади проводиться щовівторка з 12:00 до 13:00. Відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, або на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень