Головна  →  Новини  →  9 липня 2019

Керівник апарата КМДА та директор Контакт-центра відвідали з робочим візитом Ізраїль

Керівник апарата КМДА та директор Контакт-центра відвідали з робочим візитом Ізраїль

На минулому тижні разом – керівник апарата Київської міської державної адміністрації Дмитро Загуменний та директор КБУ «Контактний центр міста Києва» Лариса Жукова здійснили робочу поїздку до Ізраїлю на запрошення муніципалітету Тель-Авів-Яффо та компанії «Carbyne».

Програма заходів була досить насиченою і передбачала обмін найкращими практиками втілення «розумних» технологій у муніципальному управлінні та створення безпечного середовища в містах.

Нагадаємо, що у лютому 2019 року мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про співробітництво між Асоціацією міст України та Промислово-інноваційною Палатою Ізраїль-Україна, а також про співпрацю між АМУ та Федерацією місцевих органів влади Ізраїлю.

Оскільки тема безпеки є надзвичайно важливою для обох країн, тому насамперед було відвідано департамент безпеки муніципалітету Тель-Авіву-Яффо.

Екскурсію муніципалітетом провів директор департаменту безпеки та відділу надзвичайних ситуацій Девід Ахароні, на якій також були присутні представники грецької делегації.

При мерії міста Тель-Авіва-Яффо діє Контактний центр, який виконує близькі функції до КБУ «Контактний центр міста Києва». Опрацювання та виконання звернень забезпечують 9000 тис. робітників, без урахування підрядних організацій. У середньому в день приймається – 1700 звернень, прийом яких виконують 43 працівники.

Прийом звернень забезпечується за багатоканальним номером «106», або за допомогою сучасних каналів комунікації, таких як: Інтернет, мобільні застосунки, смартфон та ін.

Зокрема, детально ознайомилися з розробками компанії щодо реагування на звернення містян щодо проблем в різних сферах – від ЖКГ, до медичної допомоги, рятувальних та інших служб міста.

Під час презентації було представлено кодекс етики організації, основоположні принципи, завдання та шляхи розвитку.

Окремим етапом відбулася робоча зустріч з керівниками компанії «Carbyne», яка втілює технологічні рішення для муніципального управління. Під час якої  учасниками заходу обговорили подальші перспективи посилення співпраці та розвитку в контексті реалізації меморандуму.

У підсумку було зазначено, що Київ – це сучасне місто, яке динамічно розвивається і має чимало здобутків та радісно чекатаме з відповідним візитом іноземну делегацію.

За результатами відрядження, кожен день робочого візиту мав амбітний порядок денний.  Без сумніву, отриманий досвід та напрацювання є надзвичайно корисними та важливими для розбудови подальшої співпраці.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень