Головна  →  Новини  →  9 липня 2019

У Контакт-центрі відбулась «пряма лінія» за участю директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва

У Контакт-центрі відбулась «пряма лінія» за участю директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва

У вівторок, 9 липня 2019 року, на запитання киян під час «прямої лінії» відповідав директор Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва КМДА Кузьменко Володимир Володимирович.

Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. У цей час всі охочі мали можливість зателефонувати за номером «15-51» та обговорити питання, які їх турбують найбільше.

Від мешканців надходили запитання зокрема щодо незаконного будівництва (вул. Алексухіна Василя, 24; вул. Половецька, 4; вул. Шпильова, 10; вул. Вишгородська, 47-В). Також піднімали тему, що турбує мешканців міста щодо забудови по вулиці протасів Яр.

Нагадаємо, що прийом дзвінків відбувався за номером «15-51». За результатами прямого ефіру було зареєстровано звернення щодо перевірки документації на будівництво в різних районах Києва, які направлені безпосередньо до виконавців для проведення перевірки документації на законність будівництва та позитивного вирішення питань, які хвилюють мешканців.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 7 звернень та розглянуто 8 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень