Головна  →  Новини  →  16 липня 2019

У Контакт-центрі відбулася «пряма лінія» з Департаментом транспортної інфраструктури

У Контакт-центрі відбулася «пряма лінія» з Департаментом транспортної інфраструктури

У вівторок, 16 липня 2019 року, на дзвінки мешканців під час «прямої лінії» відповідав заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації-начальник управління (інспекції) з паркування Рахматуллін Дмитро Сергійович.

 
Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. У цей час всі охочі мали можливість зателефонувати за номером «15-51» та обговорити питання, які їх турбують найбільше.

Питання мешканців стосувалися ремонту доріжку з бетонних плит (пров. Приладний, 2 до зупинки громадського транспорту на вулиці Наумова); відсутній павільйон очікування (кінцева зупинка тролейбусу №26 (парний бік), на вулиці Щербаківського, рух від Виноградаря до Нивок); встановити відеонагляд (відеокамеру) на зупинках громадського транспорту для уникнення крадіжок; відновити показник зупинки ("Печерський міст" біля вул. Бойчука, 2) та ін.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 6 звернень та розглянуто 12 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень