КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


23 липня 2019

У Контакт-центрі відбулася "пряма лінія" з питань житлово-комунальної інфраструктури

У Контакт-центрі відбулася "пряма лінія" з питань житлово-комунальної інфраструктури

У вівторок, 23 липня 2019 року, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської  Науменко Дмитро Володимирович.

Під час прямої лінії було зареєстровано звернення, які стосувалися наступних питань:  відновлення освітлення в під’їзді (вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 18-А); встановлення пандусів при вході до під'їзду (вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 18-А); проведення ремонту у під’їзді та впорядкування благоустрою (просп. Правди, 64); проведення ремонту покрівлі (вул. Гречка Маршала, 12); заміни старих вікон на нові (вул. Берлінського Максима (Армавірська), 20) та ін.

Всього протягом заходу було прийнято 10 дзвінків, за підсумками яких зареєстровано 10 звернень та розглянуто 30 питань. Щодо всіх порушених питань було надано вичерпні роз’яснення та доручення для належного реагування.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

 

 


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/4222.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.