Головна  →  Новини  →  23 липня 2019

Від початку дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено понад 88 400 обстежень (+графік)

Від початку дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено понад 88 400 обстежень (+графік)

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1232 обстеження, а загалом від початку дії проекту – 88 409 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла», – розповів Микола Поворозник.

Так, у рамках проекту за результатами обстежень минулого тижня у 848 киян виявлено надмірну вагу, у 592 – підвищений артеріальний тиск, у 252 – високий рівень цукру крові, у 476 – високий рівень холестерину.

Окрім того, минулого тижня здійснено 63 виїзди мультидисциплінарних бригад.

«До складу бригади входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», нагадав Микола Поворозник.

ГРАФІК ОБСТЕЖЕНЬ У РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЛІКАР У ВАШОМУ ДОМІ»

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень