Головна  →  Новини  →  20 серпня 2019

В Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з директором Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА

В Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з директором Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА

У вівторок, 20 серпня 2019 року, в Контактному центрі міста Києва відбулась «пряма лінія» за участю директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  Фіоктістова Вадима Васильовича, під час якої кияни мали можливість висловити актуальні питання, які їх цікавлять найбільше.

Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. Дзвінки приймались за номером 15-51.

Додзвонювачі висловлювали прохання щодо роз'яснення принципу роботи магазинів продажу соціального хлібу та хлібобулочних виробів , роботи кіосків, магазинів та МАФів в різних районах міста, зокрема, в Печерському та Голосіївському. 

Надходили скарги щодо незручностей, що створює для мешканців робота закладів торгівлі та ресторанного господарства, сокрема, за адресою 

Крім того, мешканці повідомили про випадки порушень правил торгівельного обслуговування населення та звернулись з проханням розібратись.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 5 звернень та розглянуто 6 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі. Окрім цього, директор Департаменту промисловості та розвитку проаналізував питання, що надходили до Контактного центру з сайту КБУ. 

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень