Головна  →  Новини  →  17 вересня 2019

Відбулась «пряма лінія» за участю директора СП «Енергозбут» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Відбулась «пряма лінія» за участю директора СП «Енергозбут» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

У вівторок, 17 вересня 2019 року, в Контактному центрі міста Києва відбулась «пряма лінія» за участю директора СП «Енергозбут» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) Лопатіна Костянтина Олександровича.

Під час «прямої лінії» мешканці столиці звертались стосовно несправної циркуляційної системи гарячого водопостачання; проведення перерахунку за гаряче водопостачання, повернення коштів за ГВП, які залишилися на рахунках Київенерго тощо.

Крім того, надходили скарги стосовно відновлення благоустрою між будинками по вул. Туполєва 16є і 18д після планових робіт; відсутності кришки від каналізаційного люку по вул. Туполєва 16а та ін.

Нагадаємо, що прийом дзвінків відбувався за номером «15-51». Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 6 звернень та розглянуто 11 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

 
Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень