КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


8 жовтня 2019

У Контакт-центрі відбулась «пряма лінія» з питань дорожнього господарства

У Контакт-центрі відбулась «пряма лінія» з питань дорожнього господарства

У вівторок, 8 жовтня, на запитання киян під час «прямої лінії» відповідав заступник генерального директора комунальної корпорації «Київавтодор» Осипов Валентин Олександрович.

Зокрема, додзвонювачі зверталися з наступних питань: відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об`єктах благоустрою; удосконалення організації дорожнього руху; будівництво каналізаційних систем у приватному секторі; капітальне будівництво та реконструкція доріг, автострад; нанесення дорожньої розмітки та інші питання.

Традиційно захід тривав з 12:00 до 13:00. Прийом дзвінків відбувався за номером «15-51». Під час «прямої лінії» було зареєстровано 8 звернень та розглянуто 18 питань.

Найбільше дзвінків надійшло щодо технічного стану проїжджих частин вулиць та тротуарів (8 звернень).

Одна заявниця навіть висловила подяку організації КК "Київавтодор" за виставку спецтехніки у парку імені Т.  Г. Шевченка. Заявниці дуже сподобалася інноваційна техніка для прибирання снігу.

Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

 

 


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/4386.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.