Головна  →  Новини  →  24 грудня 2019

Від початку дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено понад 114 200 обстежень (+графік)

Від початку дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено понад 114 200 обстежень (+графік)

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1218 обстежень, а загалом від початку дії проекту – 114 221 обстеження. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла. За результатами обстежень минулого тижня у 770 киян виявлено надмірну вагу, у 540 – підвищений артеріальний тиск, у 279 – високий рівень цукру крові, у 540 – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 90 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти.

«Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», – нагадав Микола Поворозник.

Графік та адреси за посиланням

 

 

 

 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень