Головна  →  Новини  →  24 грудня 2019

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Шевченківського району

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Шевченківського району

У вівторок, 24 грудня, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв начальник управління житлово-комунального господарства Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Даруга Олександр Іванович.

Від мешканців надходили запитання щодо: відновлення благоустрою після розриття (вул. Туполєва між буд. №18 та №18Д; вул. Котарбінського Вільгельма, 23; вул. Салютна, 12/62); несанкціонованої торгівля (біля ст. м. «Нивки»); демонтажу старого дитячого майданчика (вул. Олени Теліги, 3-В); встановлення лав для відпочинку (вул. Котарбінського Вільгельма, 23), прибирання території (вул. Рейтарська, 17) та ін.

Під час «прямої лінії» було зареєстровано 37 звернення. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що «гаряча лінія» з представниками міської влади проводиться щовівторка з 12:00 до 13:00. Відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень