Головна  →  Новини  →  13 січня 2020

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено понад 680 обстежень (+графік)

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено понад 680 обстежень (+графік)

Із початком року продовжено проект «Лікар у Вашому домі». Так, за минулий тиждень, із 6 до 10 січня, здійснено 687 обстежень. Про це поінформували у Департаменті охорони здоров’я.

За результатами обстежень у 460 киян виявлено надмірну вагу, у 295 – підвищений артеріальний тиск, у 142 – високий рівень цукру крові, у 219 – високий рівень холестерину.

Нагадаємо, що такі медичні обстеження у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

Окрім того, минулого тижня здійснено 50 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

Графік обстежень  за посиланням

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень