Головна  →  Новини  →  24 лютого 2020

Від початку дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено понад 121 500 обстежень (+графік)

Від початку дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено понад 121 500 обстежень (+графік)

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 980 обстежень, а загалом від початку дії проекту – 121 578 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла. За результатами обстежеь минулого тижня у 608 киян виявлено надмірну вагу, у 505 – підвищений артеріальний тиск, у 266 – високий рівень цукру крові, у 375 – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 75 виїзд мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

Графік та адреси за посиланням.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень