Головна  →  Новини  →  21 жовтня 2015

У Контактному центрі міста Києві затвердили положення про КДО «Прозорий електронний контроль»

У Контактному центрі міста Києві затвердили положення про КДО «Прозорий електронний контроль»

У середу, 21 жовтня 2015 року, на засіданні членів КДО «Прозорий електронний контроль», яке відбулось у Контактному центрі міста Києва, було затверджено Положення згідно з яким консультативно-дорадчий орган працюватиме надалі.

Основною метою зустрічі було обговорення можливих напрямів подальшої взаємодії. Зокрема, учасниками зустрічі будо заслухано інформацію щодо міської ініціативи залучення громадських інспекторів для контролю якості надання житлово комунальних послуг. Передбачається, що у першу чергу контроль активістів буде спрямований на енергетичних монополістів, таких як – «Київенерго», «Київводоканал», «Київгаз». Дані заходи мають на меті змусити компанії, що надають послуги більш сумлінно виконувати свої обов’язки.

Про те, як активісти можуть долучитися до процесу перевірок якості надання послуг, основних напрямків роботи волонтерів-інспекторів та порядку їх прийняття до ГО «Житлово-комунальної інспекції м. Києва» розповіли начальник відділу контролю сфери благоустрою – заступник голови ГО «Житлово-комунальної інспекції м. Києва», основних напрямків роботи волонтерів-інспекторів та порядку їх прийняття Тихомирова О.Б.

Члени КДО «Прозорий електронний контроль» виявили бажання консолідувати спільні зусилля та висловили згоду долучитись до даної ініціативи. 

Файл документа: polojennya.pdf

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень