Головна  →  Новини  →  3 березня 2020

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з в. о. директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва КМДА

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з в. о. директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва КМДА

У вівторок, 3 березня 2020 року, в Контактному центрі міста Києва відбулась «пряма лінія» за участю в. о. директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва Попович Оксани Миколаївни, під час якої кияни мали можливість висловити актуальні питання, які їх цікавлять найбільше.

Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. Дзвінки приймались за номером 15-51.

Додзвонювачі висловлювали прохання щодо незаконних будівельних робіт на проспекті Перемоги та вулиці Максименка Федора.  

Надходили скарги щодо занадто високого будівельного крану над дитячим майданчиком, який загрожує безпеці дітей у Голосієвському районі. 

Крім того, мешканці звернулися з проханням перевірити проведення будівельних робіт за адресою вулиця Перспективна та Тверський тупик. 

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 8 звернень. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі. Окрім цього, в. о. директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва проаналізувала питання, що надходили до Контактного центру з сайту 1551.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Центру та офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень