Головна  →  Новини  →  27 липня 2016

Відбулось чергове засідання КДО «Прозорий електронний контроль» при Контактному центрі міста Києва

Відбулось чергове засідання КДО «Прозорий електронний контроль» при Контактному центрі міста Києва

У четвер, 28 липня, в Контактному центрі міста Києва відбулось чергове засідання консультативно-дорадчого органу «Прозорий електронний контроль».

Засідання відкрив Голова консультативно-дорадчого органу «Прозорий електронний контроль» Богдан Богдан, який доповів присутнім про хід виконання заходів з модернізації та оптимізації веб-порталу Контактного центру міста Києва. А також, повідомив результати своєї діяльності у складі робочої групи з модернізації веб-порталу Київської міської державної адміністрації.

Крім того, в ході засідання члени КДО «Прозорий електронний контроль» висловили свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні нагальних міських проблем. Зокрема, було розглянуто питання поетапного опрацювання звернень громадян, які надходять до Контактного центру міста Києва. Значну увагу присутніх викликало питання термінів опрацювання звернень та присвоєння їм відповідних статусів.

Також учасники засідання обговорили ряд організаційних та функціональних питань з метою подальшого вдосконалення діяльності КДО «Прозорий електронний контроль».

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень